O značce F.B Mondial

Zejména v padesátých letech minulého století byla italská značka F.B Mondial v závodním sportu v popředí. Dokonce i některé světové tituly byly připsány na účet této tradiční značce. Značka F.B Mondial získala velmi exkluzivní postavení, a to díky pouze několika vyrobeným motocyklům. V roce 1979 byla produkce bohužel pozastavena, protože financování výroby vlastních motorů již nebyla možná.

Potomek vznešené rodiny Boselli - Pier Luigi Boselli, odstartoval v roce 2014, spolu s nadšencem motocyklů Cesare Galli, další pokus o oživení značky F.B Mondial. Společnost "Pelpi International" založená na krásném jezeře Como přivedla na trh první model, HPS 125i. Od té doby byly přidány další modely - SMX 125i Supermoto, SMX 125i Enduro a silnější HPS 300i, dále pak nádherné stroje s názvem Sport Classic 125i / 300i - a tím byl program rozšířen jak o závodní bike, stroj pro fanoušky offroadu a zkusenější bikery. Tradiční italský design je kombinován s nejmodernější technologií.

O společnosti MSA GmbH

Firma MSA Motor Sport Accessoires GmbH je již přes 20 let partnerem předních značek jednostopých motorových vozidel. Jako jeden z největších německých nezávislých dovozců se společnost MSA GmbH stará o distribuci značky F.B Mondial, jak v Německu od roku 2016, tak od roku 2017 i v České republice. Síť spolehlivých a kvalifikovaných prodejců a naše známá světová logistika zajišťují, že jsou zákazníkům nabízeny jen ty nejlepší služby.

 

getGeoData

K vyhledání prodejce se používají služby třetích stran.
Při zobrazení mapy se ukládají soubory cookie z Map Google.
Zobrazit zásady ochrany osobních údajů.

Zobrazit mapu

Kontakt

MSA Motor Sport Accessoires GmbH
Am Forst 17b
D-92637 Weiden
Tel.: 09 61 / 38 85 - 207
Fax: 09 61 / 38 85 - 203

  • Social
    • Facebook
    • Youtube